Çarşamba 21:30 - 00:00

Suna Güngör ile Şiir Seli

Suna Güngör’le Şiir Seli

Merhabalar Şiir gönüllü dostlarım;
Radyo Şiirce’de birbirinden değerli ekip arkadaşlarımla birlikte çıktığımız radyo yolculuğunda sizlerle gönül gönüle yol almak mutluluk ve onur verici.

Her Çarşamba Sa:21:30 da
Suna Güngör’le Şiir Seli yayınında
Şiire Edebiyata dair sohbetlerimizin yanı sıra, Şarkı Türkü istekleriniz ve gönül telinizden akan şiirleri benimle paylaşın ben ses olayım ve birlikte şiirleyelim, güzelleyelim akşamlarımızı.

Şiirin her dalına olan tutkum, halk şiirlerine olan ilgim bir çok şiir dalında araştırıp öğrenmemi ve farklı tarzlarda şiir yazma isteğini oluşturdu. Bu nenedenle de serbest, özgün, çağdaş, sürrealist ve Hece şiirlerinden oluşan Halk şiirleri yazdım. Yazdığım Halk şiirleriyle de Suna Gelin mahlasımla Kültür Bakanlığı Halk Şairliği belgemi aldım. Kendime ait bir şiir kitabı ve bir çok antolojilerde yer aldım. Yazdığım güftelerimden de bestelenen bir çok eserim oldu. Bu yolda kendimi daha fazla geliştirmek, hayallerime ulaşmak için çalışmaya devam ediyorum.

Olayları, düşünceleri, duyguları hayalleri yürek aracılığı ile estetik bir şekilde söylemek, ifade etmek de her zaman hoşuma gitmiştir. Ve bu duyguları düşünceleri karşımızdakilere anlatabilmek aktarabilmek için de
güzel yollardan biridir radyo, bu yüzden buradayım.

Gelin birlikte duyuralım içimizin sesini birlikte büyüyelim, büyütelim, çoğalalım, çoğaltalım; sevgiyi dostluğu.
Radyo şiirce alkımıyla daima güzelliklere çıksın yolunuz.

Yayınlarda buluşmak dileğiyle.
Bekliyorum

Suna Güngör’le Şiir Seli

Tüm Yazılar

TÜMÜ